اجاره خودرو بر در تهران

اجاره خودروبر در تهران

اجاره خودروبر در تهران : از موتور خودرويتان در حالي كه در حال رفتن به اداره هستيد صداي ترسناكي آمده و به يكباره ماشين خاموش شده. احتمالا آلارم آن را پيش از راه افتادن نديده ايد. اتومبيلتان راتا كنار خيابان هل مي دهيد. بهترين تصميم اين است كه اتومبيل تان را به يك مكانيك كاركشته نشان دهيد. در چنين شرايطي كه هيچ كسي را در شهر نمي شناسيد تاشما را تا مقصدتان كه احتمالا مكانيكي نزديك خانه ي شماست همراهي كند، مي توانيد با ما براي بكسل خودرويتان تماس بگيريد.

طبيعت بكسل خودروهاي سبك اين است كه مجموعه ي وسيعي از خودروها را پشتيباني مي كند. يدك كش هاي سبك بايد در تمامي مسيرها و راه هاي مواصلاتي از غرب تا شرق و از شمال تا جنوب تهران ارائه ي خدمات داشته باشند تا وقت مشتريان كمتر گرفته شود. ما اين توانايي را داريم!

اجاره خودرو بر در تهران

اجاره خودرو بر در تهران

وقتي حمل خودرويتان انجام شده و آسوده خاطر مي شويد:

همانند خدمات بكسل خودروهاي نيمه سنگين، در صورت نياز و ضرورت ما مي توانيم جرثقيل هاي يدك كش چرخگير را به شما پيشنهاد دهيم. اين جرثقيل ها در شرايط ناخوشايندتر به كار مي آيند، وقتي كه خودرويي تصادف مي كند و تايرهاي جلو يا عقب خودرو به گلگير گير مي كنند. در چنين شرايطي استفاده از يدك كش چرخ گير پيشنهاد مي شود تا عقب يا جلوي خودروي شما را بلند كرده و تا مقصد آن را حمل كند. همچنين در صورت ضرورت مي توان دو چرخ عقب را هم روي چرخ هايي قرار داد و از هرگونه تماس خودرو با زمين جلوگيري نمود.

به علاوه يدك كش هاي سبك مي توانند خودروي شما را با بكسل ثابت حمل كرده و تا مقصد شما را كمك كنند.

براي چه خودروهايي از خودروبر استفاده مي شود:

بكسل سواري

امداد خودرو براي شاسي بلند

حمل خودروي ون كوچك

اجاره جرثقيل حمل خودروي وانت بار

بكسل موتور سيكلت

خودروبر هاي يدك كش سبك ما در سراسر تهران، براي محدوده ي بالايي از خودروها قابل استفاده هستند. اميدواريم در شرايط سخت خرابي اتومبيل قرار نگيريد، اما اگر مجبور شديد، نگران نباشيد! با ما تماس بگيريد.

چه نوع خودروبر مناسب است؟

یدک کش یا همان خودرو بر چرخگیر و خودروبر کامیونت می باشد که با داشتن انواع خودروبر خدمات رسانی به مشتریان عزیز بسیار بهتر و ایمن تر می شود. با توجه به مسافت، مقدار آسیب دیدگی خودرو و مقدار هزینه هر یک از این خودروبر ها به کار گرفته می شود، خودروبر جرثقیل دار و خودروبر کامیونت بیشتر برای مسافت ها طولانی مورد استفاده قرار میگیرد. از خودروبر جرثقیل دار بیشتر برای خودرو هایی که آسیب دیده و قادر به حرکت نیستند استفاده می شود.

خودروبر جرثقیل دار

اجاره خودرو بر در تهران

اجاره خودرو بر در تهران

هزینه اجاره خودروبر در تهران

قبل از اينكه شما را از قيمت حمل خودرو در تهران آگاه كنيم ذكر اين نكته ضروري است كه ما با چند اكيپ بكسل خودرو در سراسر تهران، سعي مي كنيم كار شما را در سريعترين زمان ممكن و كمترين هزينه انجام دهيم. همچنين نرخ مصوب جهت آگاهي شما بوده و معمولا هزينه ي حمل اتومبيل به صورت توافقي محاسبه مي شود.

به دلیل نوسان قیمت جهت اطلاع از قیمت های بروز تماس بگیرید.

☎ 09123949945

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.